piektdiena, 2010. gada 1. oktobris

Jaunais grāmatu saraksts 2010-11


Esam sastādījuši Grāmatu kluba lasāmo grāmatu sarakstu 2010-11. gadam. Sarakstā - arī mūsu tikšanās reizes. "Rāmis" paliek nemainīgs - katra mēneša pēdējā trešdiena plkst. 18.00 Valmieras bibliotēkā. Tomēr šad un tad dosimies arī izbraukuma vizītēs. Attēls no mūsu tikšanās 29. septembrī tējas krogā "Laipni kungi," kurā ir garšīgs kakao. Tur arī apspriedām Annas Gavaldas grāmatu "35 kg cerības."

1 komentārs:

  1. aizdevums starp īpaši liecību
    Jūs esat kalpi, zemnieki, mazie uzņēmēji, amatnieki un cilvēki visu veidu un jums ir nepieciešams kredīts, lai nostiprinātu savu parādu, vai, lai palīdzētu uzņēmumiem nokļūt atpakaļ uz ceļa, vai atjaunot darbību vairāk bažas.
    Tikai palīdz cilvēkiem finansiālās grūtībās, kuriem ir vajadzīga palīdzība, lai realizēt savus projektus, un viņiem ir nepieciešams, lai samaksāt savu parādu un sākt ar labu pamatu. Mana aizdevums piedāvājums no € 5000 līdz € 2.500.000 Tātad, ja jūs vēlaties, lai aizņemties naudu, neatkarīgi no summas, lūdzu, rakstiet e-pastu, bet kredīta summa vēlaties aizņemties un saskarē saka -pasts: juancarlospara3@gmail.com
    jo es tikai saņemt aizdevumu € 150.000 restart manu izveidei

    AtbildētDzēst